YHTEYSTIEDOT

Jaana Lerssi-Uskelin
hankkeen hallinnoija
projektipäällikkö
jaana.lerssi-uskelin@lab.fi
044 708 5233

Ullamari Tuominen
asiantuntija, sisälogistiikka
ullamari.tuominen@lab.fi
044 708 1082

Niina Sallinen
projektisuunnittelija
niina.sallinen@lab.fi
044 708 5068

Katja Mälkki
projektikoordinaattori
katja.malkki@ulapland.fi
040 659 8058

Marko Kesti
asiantuntija, dosentti, henkilöstötuottavuus
marko.kesti@ulapland.fi
040 717 8006

Aino-Inkeri Kuula (äitiyslomalla)
projektikoordinaattori, nuorempi tutkija
aino-inkeri.kuula@ulapland.fi
040 484 4414

Hanna Vakkala (äitiyslomalla)
asiantuntija, hallintotieteen yliopistonlehtori
hanna.vakkala@ulapland.fi
040 484 4230

Sami Niskala
asiantuntija, koulutuspäällikkö, sisälogistiikka
sami.niskala@tts.fi
050 387 9521

Markku Sommelo
asiantuntija, kouluttaja, sisälogistiikka
markku.sommelo@tts.fi
050 464 5724